Навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» створений шляхом об’єднання Смілянського природничо-математичного ліцею та Смілянської спеціалізованої школи №5.

Шлях до об’єднання:

Першим кроком до об’єднання стало прийняття 30-го березня 2017 року Смілянською міською радою рішення про реорганізацію Смілянського природничо-математичного ліцею та Смілянської спеціалізованої школи №5 у НВК «ЛІДЕР» Смілянської міської ради Черкаської області.

Другим кроком стало підписання 1 вересня 2017 року Акту Злуки між президентами Смілянського природничо-математичного ліцею та Смілянської спеціалізованої школи №5. Свій підпис на документі поставили: Валерій Бондаренко – президент ліцею та Себастьян Джозеф Хнейне – президент Спеціалізованої школи №5.

Крок третій. У перші дні вересня було оголошено конкурс на розробку нової символіки закладу. Герб та прапор мали бути розробленими за усіма правилами геральдики і відповідати профільному спрямуванню освітнього процесу «ЛІДЕРА». У результаті, 18 вересня 2017 року на педагогічній раді свої проекти презентували п’ятеро учнів-претендентів. За загальним голосуванням перемогу виборов проект Андрія Лісового.

Крок четвертий. 12 грудня 2017 року на учнівській раді було затверджено Конституцію НВК «ЛІДЕР», яка базується на правах і свободах учнів та працівників закладу і складається з преамбули та 51 статті.

Крок п’ятий. Протягом І семестру тривала розробка нової структури учнівського самоврядування. Результат – створено п’ять об’єднань, колегію класних помічників та старостат.

А тепер – до роботи! Швидкими кроками! Упевнені – це будуть кроки до успіху!