Список педагогічних працівників
Навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів «Лідер»

Наші вчителі

П.І.П. працівника Посада Категорія, звання (за відсутності – тарифний розряд)
1. Директор
2. Галактіонова Наталія Василівна Заступник директора з НВР. Вчитель хімії Вища, учитель-методист
3. Хуртенко Леся Олексіївна заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії Вища, учитель-методист
4. Клименко Алла Олександрівна Заступник директора з НВР, вчитель заруб. літер. Вища, учитель-методист
5. Михальченко Ольга Петрівна Заступник директора з ВР, вчитель музичного мистецтва Вища, учитель-методист
6. Береговенко Тетяна Володимирівна Учитель української мови та літератури Вища, учитель-методист
7. Битько Юлія Вікторівна Учитель зарубіжної літератури, економіки, Вища, старший учитель
8. Білан Надія Іванівна Учитель української мови та літератури Вища, учитель-методист
9. Бондаренко Наталія Юріївна Вчитель математики Вища, старший учитель
10. Волошун Наталія Володимирівна Учитель трудового навчання Вища, старший учитель
11. Волошун Олексій Іванович Учитель трудового навчання Вища, учитель-методист
12. Галета Оксана Сергіївна Учитель хімії друга
13. Галущенко Тетяна Вікторівна Учитель української мови та літератури Вища, старший учитель
14. Григор Світлана Владиславівна Учитель початкових класів Вища, учитель-методист
15. Грищенко Павло Іванович Учитель української літератури перша
16. Денщиков Юрій Вікторович Учитель історії та правознавства Вища, учитель-методист
17. Діденко Олена Олексіївна Учитель зар. літ, художньої культури, мистецтва вища
18. Жаріна Ірина Анатоліївна Учитель іноземних мов друга
19. Карєва Лілія Віталіївна Учитель іноземних мов друга
20. Карчевська Алла Анатоліївна Учитель початкових класів Вища, старший учитель
21. Кисленко Тетяна Георгіївна Учитель англійської мови Вища,
вчитель-методист
22. Кірієнко Інна Вікторівна Учитель інформатики Вища, учитель-методист
23. Клименко Людмила Валентинівна Учитель біології та основ здоров’я Вища, старший учитель
24. Коваленко Валентина Василівна Асистент вчителя Перша, 12 розряд
25. Коваленко Тетяна Віталіївна Учитель початкових класів Вища, старший учитель
26. Ковтун Лариса Георгіївна Учитель математики Вища, старший учитель
27. Козирева Олена Абдулрахманівна Учитель математики Вища, старший учитель
28. Коломиза Наталія Миколаївна Учитель математики Вища, старший учитель
29. Коротич ІринаОлександрівна Учитель фізичної культури Вища
30. Красілюк Алла Вікторівна Учитель початкових класів друга
31. Кулініч Наталя Володимирівна Учитель початкових класів Вища
32. Лебединська Лариса
Іванівна
Педагог-організатор, вчитель інформатики Вища
33. Левченко
Олена Олександрівна
Учитель початкових класів Вища, старший учитель
34. Левченко Юлія Олегівна Асистент вчителя магістр
35. Литвин Ольга Володимирівна Учитель початкових класів Вища, старший учитель
36. Локтенко Світлана Анатоліївна Учитель початкових класів 12 розряд
37. Лузан Наталія Олександрівна Учитель української мови та літератури Вища, учитель-методист
38. Макарова Оксана Миколаївна Учитель початкових класів Вища, учитель-методист
39. Мельник Наталія Василівна Учитель початкових класів 9 розряд, старший учитель
40. Миколенко Людмила Іванівна Учитель фізики та астрономії Вища, старший учитель
41. Музика Любов Ярославівна Учитель початкових класів друга
42. Новочуб Людмила Василівна Учитель історії Вища, старший учитель
43. Нюкіна Тамара Володимирівна Учитель математики, інформатики Вища, старший учитель
44. Осадча Раїса Володимирівна Учитель математики Вища, учитель-методист
45. Приходькіна Катерина Іванівна Учитель української мови та літератури Вища, старший учитель
46. Реез Наталія Олександрівна Учитель англійської мови вища
47. Рибаченко Олена Валентинівна Учитель французької та англійської мови Вища, старший учитель
48. Роговець Олена Іванівна Учитель англійської мови Перша,старший учитель
49. Савченко Володимир Олексійович керівник гуртків
50. Саміченко Людмила Михайлівна Учитель української мови та літератури Вища, старший учитель
51. Самчук Ксенія Василівна Учитель нім. мови Вища
52. Стеценко Ірина Леонідівна Учитель початкових класів перша
53. Степчук Богдан Федорович Учитель курсу «Християнська етика»
54. Сторчеус Євгенія Валеріївна Учитель початкових класів перша
55. Танцюра Ліна Олександрівна Практичний психолог Вища
56. Тертій Світлана Олексіївна Соціальний педагог спеціаліст
57. Туренко Алла Борисівна Учитель хімії та трудового навчання Вища, старший учитель
58. Хоменчук Андрій Володимирович Учитель фізичного виховання вища
59. Царенко Ольга Анатоліївна Учитель історії, правознавства, курсу «Громадянська освіта» Вища, учитель-методист
60. Царь Тетяна Михайлівна Учитель географії Вища,
старший вчитель
61. Цукрова Олена Леонідівна Учитель рос. мови, світової літератури, художньої культури Вища
62. Шевченко Лариса Володимирівна Учитель англійської мови Вища, учитель-методист
63. Шинкаренко Любов Іллівна Учитель фізичного виховання Вища, учитель-методист
64. Щербаков Сергій Георгійович Учитель «Захисту Вітчизни» Вища, учитель-методист
65. Яковлєва Ірина Олександрівна Учитель біології, екології, природознавства Вища, учитель-методист
66. Ярмиш Тетяна Євгеніївна Учитель англійської мови Вища, учитель-методист
67. Плотнікова Олена Володимирівна Завідувач бібліотеки Перша катег., 10 розряд
68. Рак Ірина Іванівна бібліотекар ІІ категорія, провідний бібліотекар
69. Джулай Тетяна Миколаївна Асистент вчителя
70. Матюшенко Алла Іванівна Асистент вчителя
71. Сімочкіна Ольга Анатоліївна Асистент вчителя
72. Пархоменко Ірина Григорівна Асистент вчителя
73. Поляруш Людмила Іванівна Асистент вчителя