Якісне харчування учнів у “Лідері” – запорука здоров’я дітей
Покращення умов харчування наших учнів перетворило шкільну їдальню на сучасне затишне місце, де харчуються та відпочивають учні. Це місце залюбки відвідують як учні, так і вчителі, усі працівники закладу.
![](https://lider-smila.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_12-02-44-373-679x1024.jpg)
Наша їдальня – це важлива частина здорового шкільного середовища. Вона відіграє важливу роль у забезпеченні учнів збалансованим харчуванням. Їдальня пропонує широкий вибір страв, приготованих із свіжих та якісних продуктів. Меню є різноманітним та відповідає віковим потребам учнів. А збалансоване харчування – це ключ до доброго здоров’я та самопочуття, зниження ризику хронічних захворювань, покращення когнітивних функцій дітей, підвищення успішності у навчанні та формування здорових харчових звичок.
Тож, їдальня у “Лідері” – це не просто місце, де учні їдять. Це місце, де вони можуть отримати необхідні поживні речовини для росту та розвитку, а також сформувати здорові харчові звички, які їм знадобляться протягом усього життя.
![](https://lider-smila.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-23_12-02-35-667-679x1024.jpg)