Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У «ЛІДЕРІ» відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. На сьогоднішній день у нашому ліцеї створилася система виховної роботи, яка на принципах гуманізму, демократизму, єдності сім’ї та школи, спадкоємності поколінь забезпечує здійснення національного виховання, спонукає до утвердження педагогіки особистості, сприяє формуванню в учнів навичок самоосвіти, самоаналізу, допомагає учням розвивати індивідуальні здібності, творчі задатки, самовизначитись та самореалізуватись.

Основна увага приділяється формуванню громадянина-патріота України та свого навчального закладу, створенню умов для самореалізації особистості учня, виховання громадянина з демократичним світоглядом і культурою, формування в учнів свідомого ставлення до свого здоров’я і засад здорового способу життя.

Виховна система НВК «ЛІДЕР» розроблена відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Конвенції ООН про права дитини, Статуту та конституції ліцею.

Система виховної роботи в НВК «ЛІДЕР»

 

Досягнення лідерців
2017-2018 н.р.

 

з/п

 

Назва конкурсу

Місце проведення конкурсу Участь,

 зайняте місце

 

Учасники

 

Клас (курс)

1. Всеукраїнський конкурс юних обдарувань м. Кропивницький І місце Погоріла Евеліна 9-А клас
2. Всеукраїнський конкурс «Голос Діти» м. Київ Участь в ефірах Погоріла Евеліна

Бойко Марія

9-А клас
3. Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» м. Київ Лауреат ІІІ ступеня

(«В1» -14-15 років – сольний спів (джазовий вокал))

Бойко Марія 9-А клас
4. Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» м. Київ Лауреат ІІІ ступеня

(«В1» -14-15 років – сольний спів (народний вокал))

Корнійчук Анна 9-А клас
5. Обласна спартакіада з шахів м. Черкаси ІІІ місце Безсонна Поліна 3-А клас
6. Міська спартакіада з шахів м. Сміла І місце

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Теліга Владімір

Безсонна Поліна

Федун Валерія

Коман Софія

ІІ-М курс

3-А клас

3-А клас

7-Б клас

7. Міська спартакіада з шашок м. Сміла ІІ місце Демиденко Дар’я 10 клас
8. ХVІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» м. Київ диплом І ступеня

 

диплом ІІ ступеня

 

Кайнова Анастасія

 

 

Вороток Олеся

5-А клас

 

 

5-Б клас

 

9.

Всеукраїнський конкурс Intel-Техно Україна 2017-2018

націанальний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF

м. Київ ІІІ місце Валявська Єлизавета ІV-М курс
 

10.

Міжнародний Форум

«INNOVATION MARKET» та Китайсько- українська наукова виставка технологій та інновацій (у рамках Форуму)

м. Київ Учасниця Валявська Єлизавета ІV-М курс
 

11.

VІІІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

(Номінація: Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології)

м. Київ Диплом

ІІ ступеня

Валявська Єлизавета ІV-М курс
 

12.

ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості»

(декоративно-ужиткове мистецтво — квілінг)

м. Черкаси Гран-прі Дацюк Карина 3-А клас
 

13.

Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» м. Київ Диплом

за великий внесок у професійну музичну освіту

Смілянський НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянський НВК «Ліцей – ЗОШ І-ІІІ ступенів «Лідер»
 

14.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова — 2017» м. Львів Диплом

лауреата ІІ премії

(номінація – розмовний жанр)

Воронюк Ярослава 1-Б клас
 

15.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Золотий перетин Львова — 2017» м. Львів Диплом

лауреата ІІ премії

(номінація – розмовний жанр)

Воронюк Олеся 5-Б клас
16. Першість м. Сміли з шахів 2017 року м. Сміла ІІ місце Ситник Лілія 5 клас
17. Першість м. Сміли з шахів 2017 року м. Сміла ІІІ місце Федун Валерія 3-А клас
18. Першість м. Сміли з шахів 2017 року м. Сміла І місце Теліга Владімір ІІ-М курс
19. ХІV Міжнародний дитячий фестиваль INTERNATIONAL  CHILDREN’S FESTIVAL

Конкурс «Світ фантазій», номінація «Художники»

м. Київ ІІ місце Артеменко Софія 3-А клас
 

20.

Першість м. Сміли з волейболу м. Сміла ІІ місце Збірна команда школи Збірна команда школи
 

21.

Першість м. Сміли з волейболу м. Сміла ІІ місце Збірна команда школи Збірна команда школи
 

22.

І етап Всеукраїнської науково-технічної виставки – конкурсу молодіжних інноваційних проектів «майбутнє України» (Номінація: інформаційно-телекомунікаційні системи та технології) м. Черкаси І місце Валявська Єлизавета ІV-М курс
 

23.

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

(номінація «Декламування»)

м. Київ І місце Воронюк Олеся 5-Б клас
 

24.

Міський молодіжний фестиваль «З Україною в серці»

(номінація «Вокал»)

м.Сміла І місце Ансамбль «Диво»:

Корнійчук Анна

Погоріла Евеліна

Бойко Марія

Строгецька Ірина

Солоха Таїсія

 

25.

Міський етап Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» м.Сміла Подяка НВК «Лідер»  

 

 

 

 

26.

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

(Номінація – декоративно-вжиткове мистецтво)

м. Київ Диплом

ІІ місце

Нюкіна Дар’я 3-Б клас
 

27.

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

(Номінація – декоративно-вжиткове мистецтво)

м. Київ Диплом

Гран-прі

Дацюк Карина 3-А клас
 

28.

Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище — 2018» м. Київ Диплом

ІІІ місце

Стешенко Марія ІІІ-М курс (10 клас)
29. Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище — 2018» м. Київ Диплом

ІІІ місце

Больмот Анна ІІІ-М курс (10 клас)
 

30.

Відкритий чемпіонат м. Сміли  з волейболу «Патріоти Смілянщини – рідній Україні» м. Сміла ІІІ місце

Спортивна статуетка «Наймолодшому гравцю»

Уколов Віталій ІІ-М курс

(9 клас)

 

31.

Відкритий чемпіонат м. Сміли  з волейболу «Патріоти Смілянщини – рідній Україні» м. Сміла ІІІ місце Зажерило Дмитро 11 клас
 

32.

Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці м. Чернівці І місце

номінація «Малюнок»

Больмот Анна ІІІ –М курс
 

33.

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Не жартуй з вогнем» на протипожежну тематику м. Черкаси Грамота за участь у Черкаському обласному етапі Харченко Наталія

Герасимов Денис

11 клас
 

34.

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» м. Черкаси Диплом лауреата І ступеня Вокальний ансамбль «Диво»

Корнійчук Анна

Погоріла Евеліна

Бойко Марія

Строгецька Ірина

Солоха Таїсія

 

35.

Першість міста Сміли з шашок м. Сміла І місце Теліга Владімір ІІ-М курс
 

36.

Всеукраїнська акція «Серце до серця» м. Сміла І місце Демідовський Артем 11 клас
 

37.

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

(відділення – технічні науки;

секція- інформаційно-телекомунікаційні системи та технології)

м. Київ Диплом

ІІІ ступеня

Валявська Єлизавета ІV-М курс

(11 клас)

38. Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Golden Byte» («Золотий Байт»)

(Номінація – «Junior competition»)

м. Київ І місце

(переможець регіонального туру у м.Києві)

Валявська Єлизавета ІV-М курс

(11 клас)

 

39.

Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею» м. Сміла І місце

 

ІІ місце

 

Диплом міського голови

 

Гран-прі

 

 

Диплом міського голови

 

ІІ місце

Погоріла Еля

 

Хлівна Аліна

 

Артеменко Софія

 

 

 

Корнійчук Анна

 

 

Оношенко Катерина

 

 

 

Вокальний ансамбль «Диво»

9-А клас

 

5-А клас

 

3-А клас

 

 

 

9-А клас

 

 

ІV-Б курс

 

40.

І тур (міський) Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Конкурс «Відун»

м. Сміли І місце Рій «Сокіл» Збірна команда 8-10 класів
 

41.

Обласний чемпіонат з волейболу м. Черкаси ІІ місце Команда волейболістів

( керівник – А.В. Хоменчук)

Збірна команда