Список педагогічних працівників
Навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів «Лідер»

П.І.П. працівника Посада Категорія, звання

(за відсутності – тарифний розряд)

Основний працівник  чи сумісник  
 
1.     Гнідая

Софія

Анатоліївна

Директор, учитель фізики вища, вчитель-методист основний  
2.     Хуртенко

Леся

Олексіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії вища,

вчитель-методист

основний  
3.     Михальченко Ольга

Петрівна

заступник директора з виховної роботи, вчитель музичного мистецтва вища, вчитель-методист основний  
4.     Галактіонова Наталія Василівна Заступник директора з НВР. вчитель хімії вища, вчитель-методист основний  
5.     Береговенко

Тетяна

Володимирівна

Учитель української мови та літератури вища,

вчитель-методист

основний  
6.     Галущенко Тетяна Вікторівна Учитель української мови та літератури вища, старший вчитель основний  
7.     Грищенко

 Павло

 Іванович

Учитель української літератури І основний  
8.     Лузан

 Наталія Олександрівна

Учитель української мови та літератури вища, вчитель-методист основний  
9.     Приходькіна Катерина Іванівна Учитель української мови та літератури вища, Старший вчитель основний  
10.   Битько

Юлія Вікторівна

Учитель економіки, зарубіжної літератури вища, старший вчитель основний  
11.   Діденко

Олена

Олексіївна

Учитель зарубіжної літератури, художньої культури, мистецтва вища основний  
12.   Цукрова

Олена

Леонідівна

Учитель зарубіжної літератури, художньої культури Вища основний  
13.   Жаріна

 Ірина Анатоліївна

Учитель іноземних мов ІІ основний  
14.   Кисленко

Тетяна Георгіївна

Учитель англійської мови вища, вчитель-методист основний  
15.   Реез

Наталія

Олександрівна

Учитель англійської мови вища основний  
16.   Рибаченко

 Олена Валентинівна

Учитель  англійської мови І основний  
17.   Роговець

Олена

Іванівна

Учитель англійської мови І основний  
18.   Самчук

 Ксенія

Василівна

Учитель  німецької мови І основний  
19.   Шевченко Лариса Володимирівна Учитель англійської мови вища, вчитель-методист Основний  
20.   Ярмиш

 Тетяна

Євгеніївна

Учитель англійської мови вища, вчитель-методист основний  
21.   Бондаренко Наталія

 Юріївна

Вчитель математики вища, старший вчитель основний  
22.   Ковтун

Лариса

Георгіївна

Учитель математики вища, вчитель-методист основний  
23.   Козирева

Олена Абдулрахма-нівна

Учитель математики вища, старший вчитель основний  
24.   Коломиза Наталія Миколаївна Учитель математики вища, старший вчитель Основний  
25.   Осадча

Раїса

Володимирівна

Учитель математики вища,

вчитель-методист

Основний  
26.   Коваленко

Валентина

Василівна

Соціолог, асистент вчителя

І

12 р.

Основний  
27.   Кірієнко

 Інна

 Вікторівна

Учитель інформатики вища

ст.вчит.

основний  
28.   Денщиков

 Юрій Вікторович

Учитель історії та правознавства вища, вчитель-методист основний  
29.   Новочуб Людмила Василівна Учитель історії вища

ст.вчит.

основний  
30.   Царенко

Ольга

Анатоліївна

Учитель історії, правознавства вища,

вчитель-методист

основний  
31.   Галета

Оксана Сергіївна

Учитель хімії І основний  
32.   Клименко Людмила Валентинівна Учитель біології та основ здоров’я, «Захисту України» І, старший вчитель основний  
33.   Яковлєва 

Ірина Олександрівна

Учитель біології, «Захисту України» Вища,

ст. вчитель

основний  
34.   Миколенко Людмила Іванівна Учитель фізики та астрономії вища, старший вчитель основний  
35.   Царь

Тетяна Михайлівна

Учитель географії вища, старший вчитель основний  
36.   Коротич

Ірина

Олександрівна

Учитель фізичної культури вища основний  
37.   Хоменчук

Андрій Володимирович

Учитель фізичного виховання вища основний  
38.   Шинкаренко Любов

Іллівна

Учитель фізичного виховання вища, вчитель-методист основний  
39.   Щербаков

Сергій Георгійович

Учитель «Захисту України» вища, вчитель-методист основний  
40.   Волошун

Наталія Володимирівна

Учитель трудового навчання вища, старший вчитель основний  
41.   Волошун

Олексій Іванович

Учитель трудового навчання вища, вчитель-методист основний  
42.   Лебединська Лариса

Іванівна

Педагог-організатор І,

вища

основний  
43.   Артеменко Світлана

Юріївна

Учитель початкових класів вища, вчитель-методист основний  
44.   Григор

Світлана Владиславівна

Учитель початкових класів вища, вчитель-методист основний  
45.   Карчевська

Алла Анатоліївна

Учитель початкових класів вища, старший вчитель основний  
46.   Коваленко Тетяна

Віталіївна

Учитель початкових класів вища, старший вчитель основний  
47.   Локтенко Світлана Анатоліївна Учитель початкових класів 12 розряд основний  
48.   Левченко

Олена Олександрівна

Учитель початкових класів Вища,

ст. вчитель

основний  
49.   Литвин

 Ольга

Володимирівна

Учитель початкових класів вища, старший вчитель основний  
50.   Мельник

Наталія Василівна

Учитель початкових класів 9 розряд

ст.вчит.

основний  
51.   Стеценко

 Ірина

Леонідівна

Учитель початкових класів ІІ Основний  
52.   Степчук

Богдан

Федорович

Учитель «Основ християнської етики» спец. основний  
53.   Танцюра

Ліна Олександрівна

Практичний психолог вища основний  
54.   Бондаренко

Андрій Володимирович

сумісник

Учитель інформатики вища сумісник  
55.   Стеблина Наталія Петрівна

сумісник

Учитель індивідуального навчання спец сумісник  
56.   Меркулова

Олена

Миколаївна

сумісник

з 02.09.2020

Учитель індивідуального навчання друга сумісник  
57.   Старікова

Тетяна

Станіславівна

сумісник

Учитель індивідуального навчання друга сумісник  
58.   Матюшенко

Алла

Іванівна

По контракту

Вихователь ГПД

на платній основі , асистент вчителя

спец. основний  
59.   Джулай

Тетяна

Миколаївна

По контракту

Асистент вчителя,

вихователь ГПД

на платній основі

спец. основний  
60.   Поляруш  Людмила Іванівна

По контракту

Асистент вчителя спец. основний  
61.   Сімочкіна

Ольга Анатоліївна

По контракту

з 03.09.2020

Асистент вчителя спец. основний