Розклад факультативів та індивідуальних занять у 2019-2020 н.р.

Розклад занять факультативів

№ з/п Вчитель Клас Назва факультативу Місце і час проведення
1. Роговець О.І. І-Б курс Пізнаємо Україну Четвер,  8 урок (черв.т.), 15.30 – 16.15 (син.т.), каб. № 24
2. Кисленко Т.Г. 5-А  клас Літературна мозаїка Вівторок, 7 урок (син. т.), каб. № 4
3. Жаріна І.А.  5-В клас Літературна мозаїка Понеділок, 7 урок, каб. № 24
4. Битько Ю.В. 5-Б клас Родинні фінанси Середа, 7 урок (черв.т.), каб. № 33
5. Степчук Б.Ф. 5-В клас  «Основи християнської етики» П’ятниця,  6 урок (син. т.), каб. № 20
6. Степчук Б.Ф. 6-А клас  «Основи християнської етики» П’ятниця,  7 урок (син. т.), каб. № 23
7. Степчук Б.Ф. І-Ф курс  «Основи християнської етики» П’ятниця,  8 урок (син. т.), каб. № 23
8. Осадча Р.В. 5-А клас Розв’язуємо текстові задачі Понеділок, 7 урок, каб. № 28
9. Коломиза Н.М. 5-В клас Розв’язуємо текстові задачі Четвер, 5 урок, каб. № 20
10. Козирєва О.А. 7-Б клас За лаштунками шкільної математики Середа, 8 урок, каб. № 5
11. Ковтун Л.Г. І-Б курс За лаштунками шкільної математики П’ятниця, 6 урок(син. т.), 7 урок (червон. т.), каб. № 33
12. Битько Ю.В. 6-Б клас Фінансово грамотний споживач Середа, 7 урок (син. т.),  каб. № 33

Розклад  індивідуальних  занять

№ з/п Вчитель Клас, курс Предмет Місце і час проведення
1 Козирєва О.А. ІІІ-С Математика Понеділок, 15.30 – 16.15 , каб. № 5
2 Реез Н.О. ІІІ-С Англійська мова Четвер, 8 урок , каб. № 23
3 Реез Н.О. ІІІ-М Англійська мова Середа, 8 урок (черв. т.), 15.30 – 16.15 (син. т.), каб. № 23
4 Царенко О.А. ІІІ-М Історія України П’ятниця, 8 урок, каб. № 2
5 Лузан Н.О. 11 Українська мова Середа, 7 урок (син.т.), 8 урок (черв. т.), каб. № 6
6 Роговець О.І. 11 Англійська мова Середа, 7 урок, 8 урок (син.т.), каб. № 24
7 Денщиков Ю.В. 11 Історія України Четвер, 8 урок , каб. № 1
8 Денщиков Ю.В. IV-Б Історія України П’ятниця, 8 урок, каб. № 1
9 Ковтун Л.Г. IV-Б Математика Вівторок, 8 урок, каб. № 12
10 Ярмиш Т.Є. IV-М Англійська мова Вівторок, 8 урок, каб. № 11
11 Хуртенко Л.О. IV-М Хімія   Вівторок, 8 урок, каб. № 30

Розклад факультативів та індивідуальних занять у 2018-2019 н.р.

Розклад факультативів

Назва факультативу Клас, курс Вчитель Час проведення Кабінет
1 Пізнаємо Україну І-Ф курс Роговець О.І.            Четвер,  8 урок   (синій тиждень) Кабінет № 24
2 Літературна мозаїка 5-А клас Шевченко Л.В.       П’ятниця, 6  урок (синій  тиждень) Кабінет № 31
3 Шкільна риторика 6-Б  клас Приходькіна К.І.               П’ятниця, 8 урок (червоний  тиждень) Кабінет №  5
4 Родинні фінанси  5-Б клас Битько Ю.В.            Четвер,  7 урок (червоний  тиждень) Кабінет № 33
5 Золоті  міфи та легенди народів світу 6-В клас Діденко О.О.                Середа,  8 урок  (червоний  тиждень) Кабінет № 17
6 Фінансова грамотність ІІІ-Б курс Ковтун Л.Г.                  П’ятниця , 8 урок (синій тиждень) Кабінет №  12

Розклад індивідуальних занять

Предмет Клас, курс Вчитель Час проведення Кабінет
1 Англійська мова ІІІ-М курс Ярмиш Т.Є.                      Четвер,  8 урок Кабінет № 11
2 Математика І-Б курс Коломиза Н.М.                Вівторок,  7 урок (синій тиждень) Кабінет № 20
3 Історія України ІІІ-М курс Царенко О.А.                Четвер,  8 урок Кабінет № 1
4 Історія України IV-М курс Царенко О.А.                Четвер,  7 урок (синій тиждень) Кабінет № 1
5 Історія України 10 Денщиков Ю.В.                 Вівторок,  8 урок Кабінет № 1
6 Історія України ІІІ-Б курс Денщиков Ю.В.                 П’ятниця, 8 урок Кабінет № 1
7 Математика ІІІ-Б курс Ковтун Л.Г.                     Середа,  8 урок Кабінет № 32
8 Українська мова IV-М курс Береговенко Т.В Четвер,  7 урок (червоний  тиждень)                        Кабінет № 12

Розклад факультативів у 2017-2018 н.р.

Четвер
1 «Розв’язуємо прикладні задачі» 6-А клас 13.55-14.40 (син. т.) Бондаренко Н.Ю. Каб. № 32 Факультатив (0,5 год.)
2 «Пізнаємо Україну» 8 клас 14.45-15.30 Реез Н.О. Каб. № 24 Факультатив (1 год.)
3 «Українознавство» 9-А клас 14.45-15.30 Денщиков Ю.В. Каб. № 1 Факультатив (1 год.)
4 «Українознавство» 9-Б клас 14.45-15.30 Новочуб Л.В. Каб. № 2 Факультатив (1 год.)
П’ятниця
5 «Літературна мозаїка» 5-В клас 13.00-13.45 (черв. т.) Кисленко Т.Г. Каб. № 4 Факультатив (0,5 год.)
6 «Навчання ситуативного спілкування» 6-А клас 13.55-14.40 Рибаченко О.В. Каб. № 23 Факультатив (1 год.)