Розклад  занять  гуртків 2019-2020  н.р.

з/п

Керівник гуртка Класи, курси Назва гуртка Місце і час проведення
1 Ярмиш Т.Є. ІІІ-М,

IV- М

«Євроклуб» П’ятниця,

14.40 –16.10,

 каб. № 11

2 Коломиза Н.М. І-Ф, ІІ-Б «Цікава математика» Понеділок,

8 урок, каб. №20

3 Береговенко Т.В. ІІІ-М «Я — патріот» Середа,

14.40 – 15.25

 (черв. т.),

15.30 – 16.15 (син.т.), каб. №12

4 Денщиков Ю.В. ІІ-М,

ІІ-Б,

ІІ-Ф

«Юридична варта» Середа,

15.30 – 16.15,  каб. № 1

5 Щербаков С.Г. ІІ-Ф «Юний стрілець» П’ятниця,

8 урок, каб. №21

6 Щербаков С.Г. І-Б «Джура» Середа,

8 урок, каб. №21

7 Щербаков С.Г. ІІІ-С «Джура» Четвер,

8 урок, каб. №21

8 Галета О.С. 7  кл. «Цікава хімія» Середа, 8 урок,

каб. № 30

9 Хоменчук А.В. 9-11 класи «Волейбол» П’ятниця,

8 урок,

спортивна зала

10 Хоменчук А.В. 9-11 класи «Баскетбол» Середа, 8 урок,

спортивна зала

11 Осадча Р.В. 5-А «Математичні смарагди» Середа,

6 ,7 уроки

(черв. т.),

7,8 уроки

 (син. т.),

каб. №28

12 Осадча Р.В. 6-А «Математичні смарагди» П’ятниця,

7 урок , каб. № 28

13 Волошун Н.В. 5-9 класи «Ізонитка» Четвер, 8 урок,

каб. № 35

14 Волошун О.І. І-Б, І-Ф «Різблення по дереву» Четвер, 8 урок,

каб. № 7

15 Степчук Б.Ф. 7-А «Основи християнської етики» Четвер, 8 урок,

каб. № 19

Розклад  гуртків 2018-2019 н.р.
Понеділок
1 Цікава математика 5-8 класи 7 урок Коломиза Н.М. Кабінет № 20 1 год.
2 Волейбол 9-11 класи 8 урок Хоменчук А.В. Спортивна зала 1 год.
3 Влучний стрілець IV-М курс 8 урок Завгородній П.О. Кабінет № 21 1 год.
4 Ліра 5-9 класи 9 урок Діденко О.О. Кабінет № 17 1 год.
Вівторок
5 Юний стрілець 8-9 класи 8 урок Щербаков С.Г. Кабінет № 21 1 год.
Середа
6 Математичний калейдоскоп 9 клас 8 урок Козирєва О.А. Кабінет № 5 1 год.
Четвер
7 Основи журналістики 8-9  класи 8,9 уроки Грищенко П.І. Кабінет № 4 2 год.
8 Цікава хімія 7-8 класи 8 урок Галета О.С. Кабінет № 30 0,5 год.
9 Видатні постаті

 XVII – XIX  ст.

9 клас 8 урок Новочуб Л.В. Кабінет № 30 1 год.
10 Влучний стрілець 10, 11 класи 7 урок Щербаков С.Г. Кабінет № 21 1 год.
11 Фінансова грамотність 5-Б клас

6-А клас

7 урок (синій тиждень)

8 урок

Битько Ю.В. Кабінет № 33 1,5 год.
12 Ліра 5-9 класи 8,9 уроки Діденко О.О. Кабінет № 17 2 год.
Пятниця
13 Основи журналістики 5-6 класи 7,8 уроки Грищенко П.І. Кабінет  № 4 2 год.
14 Цікава хімія 7-8 класи 6 урок (черв. т.) Галета О.С. Кабінет № 30 1 год.
15 Євроклуб 8-11 класи 7-9 уроки Ярмиш Т.Є. Кабінет № 11 3 год.
16 Джура ІІІ-М, ІІІ-Б крси 8 урок Завгородній П.О. Кабінет № 21 1 год.
17 Волейбол 9-11 класи 8 урок Хоменчук А.В. Спортивна зала 1 год.
РОЗКЛАД РОБОТИ ГУРТКІВ НА 2017/2018 Н.Р.
Назва гуртка Годин День та час роботи гуртка Керівник гуртка
І тиждень І тиждень
1 Військово-патріотичне виховання 5+4 Вівторок 15.15-16.00 Четвер 14.45-15.30 Вівторок 15.15-16.00 Четвер 14.45-15.30 Завгородній П.О., вчитель предмету «Захист Вітчизни»
2 Я громадянин України 2 Вівторок 15.50-16.35 (ІІБ) П’ятниця 13.55-14.40(ІІІМ) Вівторок 15.50-16.35 (ІІБ) П’ятниця 13.55-14.40(ІІІМ Береговенко Т.В.,вчитель української мови та літератури
3 Юний журналіст 1 Середа 14.45-15.30 Середа 14.45-15.30 Лісова С.І., заступник директора з виховної роботи
4 Євроклуб « Ми разом» 3 Вівторок 15.10-15.55 Середа 14.50-15.35 П’ятниця 14.50-15.35 Вівторок 15.10-15.55 Середа 14.50-15.35 П’ятниця 14.50-15.35 Ярмиш Т.Є., вчитель англійської мови
5 Літературна вітальня 3 Понеділок 15.10-15.55 Середа 14.50-16.30 Понеділок 15.10-15.55 Середа 14.50-16.30 Діденко О.О., вчитель зарубіжної літератури
6 Баскетбол 1 Понеділок 15.10-15.55 Понеділок 15.10-15.55 Хоменчук А.В., вчитель фізкультури
7 Історичні постаті ХVІ-ХVІІІ ст. 1 Середа 14.45-15.30 Середа 14.45-15.30 Новочуб Л.В., вчитель історії та правознавства
8 Живи за правилами 1 Середа 14.45-15.30 Середа 14.45-15.30 Денщиков Ю.В., вчитель історії та правознавства
9 Цікава математика 2 Середа 14.45-15.30 Середа 14.45-15.30 Коломиза Н.М., вчитель математики
10 Диво 2 Вівторок 14.45-15.30 П’ятниця 14.45-15.30 Вівторок 14.45-15.30 П’ятниця 14.45-15.30 Михальченко О.П., вчитель музики та мистецтва
11 Основи журналістики 2 Четвер 14.50-16.20 Четвер 14.50-16.20 Грищенко П.І., вчитель української мови та літератури