Результативність участі учнів НВК «Лідер»  в інтелектуальних  конкурсах у 2019-2020 н.р.

міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Учасників Високий результат Добрий результат Сертифікат учасника
75 34 29 12

міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Осінній колосок»

Учасників Золотий колосок Срібний колосок Сертифікат учасника
119 34 76 9

міжнародна природознавча гра «Геліантус»

Всього учасників Диплом абсол. переможця Диплом І ст. Диплом ІІ ст.
106 1 2
Диплом ІІІ ст. Диплом перем. на шк. рівні Грамоти Сертифікат учасника
6 30 25 48

міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»

Всього учасників Диплом І ст. Всеукр. рівня Диплом ІІ ст. Всеукр. рівня Диплом ІІІ ст. Всеукр. рівня Диплом переможця в початк.школі
20 1 1
Диплом І ст. регіон. рівня Диплом ІІ ст. регіон. рівня Диплом ІІІ ст. регіон. рівня Диплом перем. на шк. рівні Сертифікат учасника
5 3 5 5

всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

Всього учасників Диплом І ст. Всеукр. рівня Диплом ІІ ст. Всеукр. рівня Диплом ІІІ ст. Всеукр. рівня Диплом переможця в початк.школі
124 2 2 22
Диплом І ст. регіон. рівня Диплом ІІ ст. регіон. рівня Диплом ІІІ ст. регіон. рівня Диплом перем. на шк. рівні Сертифікат учасника
14 16 15 27 26

міжнародний конкурс з математики «Кенгуру» (осіння сесія)

Учасників Високий результат Добрий результат Сертифікат учасника
61 1 20 40

Результативність участі учнів НВК «Лідер»
в інтелектуальних конкурсах у 2018-2019 н.р.

Конкурси І місце ІІ місце ІІІ місце або інше
Левеня 7 32
Лелека 5 2 Бронза — 3
Кенгуру 8 56
Бобер 22 23
Sunflower Регіон.рів.4 Всеукр. рів -1 Регіон. рів — 16 Регіон.рів.8
Соняшник Регіон.рів.4Диплом переможця початкової школи – 23Переможець на шкільному рівні — 53 Регіон.рів.6 Регіон.рів.2  
Геліантус 6
Грамота з біології — 7 Грамота з географії — 7 Грамота з фізики — 3
Грамота з хімії — 8  
Колосок 42 61
Гринвіч 4

Результативність участі учнів НВК «Лідер» у олімпіадах, конкурсах та змаганнях у 2017-2018 н.р.

Інтелектуальна сфера

Навчальний заклад №п/п П.І.П. Клас Результативність  
Міський рівень Міжнародний рівень    
  Корнієнко Софія 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Савельєв Андрій 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Дмитренко Владислав 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Нонка Софія 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Борболюк Анна 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Сідун Дмитрій 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Славіковська Діана 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Артимко Тетяна 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Перехрест Марія 2 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Нюкіна Дар’я 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  П’ятун Павло 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Дахно Артем 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Коломієць Дарина 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Нечаєва Поліна 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Шевченко Олег 3 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Уколова Олександра 4 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Чепкий Роман 5 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Козленко Анжеліка 5 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Кузьменко Оксана 5 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Кузьменко Іван 5 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Свєтік Софі 6 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Теплова Анна 6 «Бобер – 2017» — відмінний  
  Ситник Світлана 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Славіковський Антон 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Яковлєв Кирило 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Нагорський Максим 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Самборський Артем 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Керекеша Владислав 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Логвіненко Кіріл 2 «Бобер – 2017» — добрий  
  Головченко Тарас 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Рижкова Катерина 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Нікулін Максим 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Шаповалов Григорій 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Богайчук Яніна 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Дралов Андрій 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Колесніченко Віолета 3 «Бобер – 2017» — добрий  
  Колпак Назарій 4 «Бобер – 2017» — добрий  
  Пітенко Антон 4 «Бобер – 2017» — добрий  
  Нечаєва Поліна 3 «Кенгуру-2018» відмінний  
  Федун Валерія 3 «Кенгуру-2018» відмінний  
  Яненко Олеся 3 «Кенгуру-2018» відмінний  
  Васильєв Андрій 7 «Кенгуру-2018» відмінний  
  Безсонна Поліна 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Рижкова Катерина 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Богайчук Яніна 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Вердієв Роман 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Коломієць Д 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Аносов К 3 «Кенгуру-2018» добрий  
  Гадомська А 4 «Кенгуру-2018» добрий  
  Гадомська Т 4 «Кенгуру-2018» добрий  
  Довгоп’ятий Н 4 «Кенгуру-2018» добрий  
  Ткаченко А 4 «Кенгуру-2018» добрий  
  Харь А 5 «Кенгуру-2018» добрий  
  Михайлов Д 10 «Кенгуру-2018» добрий  
  Черненко Олександра 11 «Кенгуру-2018» добрий  
  Гречана Тетяна 11 «Кенгуру-2018» добрий  
  Клименко Р 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Куцеко А 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Косенко Є 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Тішина Анастасія 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Юрченко К 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Журавель В 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Темнохід А 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  П’ятун А 7 «Кенгуру-2018» добрий  
  Ковтун Анна 8 «Кенгуру-2018» добрий  
  Горяінов Гліб 8 «Кенгуру-2018» добрий  
  Серазєєва Ірина 8 «Кенгуру-2018» добрий  
  Погонишева Аліса 8 «Кенгуру-2018» добрий  
  Козаченко Карина 8 «Кенгуру-2018» добрий  
  Пастушенко Дарина 8 «Кенгуру-2018» добрий  
Кількість призових місць 70      
Всеукраїнський рівень    
  Валявська Єлизавета 11 ІІ місце на VІІІ Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»  
  Валявська Єлизавета 11 ІІ місце Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Golden Byte» («Золотий Байт») (Номінація – «Junior competition»)  
  Валявська Єлизавета 11 ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна-2017-2018  
  Валявська Єлизавета 11 МАН ІІІ місце, відділення тех. наук  
  Стешенко Марія 10 ІІІ м. Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефектив-ності «Енергія і середовище — 2018»  
  Больмот Анна 10 ІІІ м. Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефектив-ності «Енергія і середовище — 2018»  
  Нікуліна Кіра 5 І м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Новицький Андрій 11 І м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Романенко Марія 11 І м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Бузюк Вікторія 11 ІІ м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Тодорова Катерина 11 ІІ м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Демідовський Артем 11 ІІІ м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Зайченко Ангеліна 9 ІІІ м. Інтернет-олімпіада від «Всеосвіта» з укр. мови  
  Бердник Анастасія 9 «Sunflower»-2017 Диплом ІІ ступеня  
  Тотієва Анастасія 8 «Sunflower»-2017 Диплом ІІІ ступеня  
  Козаченко Каріна 8 «Sunflower»-2017 Диплом ІІІ ступеня  
  Живиця Альона 8 «Sunflower»-2017 Диплом ІІІ ступеня  
  Шелудько Надія 8 «Sunflower»-2017 Диплом  ІІІ ступеня  
  Мандибура Дмитро 10 «Sunflower»-2017 Диплом ІІІ ступеня  
  Пустовіт Анастасія 10 «Sunflower»-2017 Диплом ІІІ ступеня  
  Недопас Оксана 5 «Геліантус»  Грамота з біології  
  Нікуліна Кіра 5 «Геліантус» Грамота з географії  
  Коваленко Дмитро 5 «Геліантус» Грамота з фізики  
  Воронюк Олеся 5 «Геліантус» Грамота з хімії  
  Свєтік Софі 6 «Геліантус»  Грамота з хімії  
  Свєтік Софі 6 «Геліантус»  Грамота з біології  
  Гордієнко Данило 6 «Геліантус»  Грамота з біології  
  Михайленко Олександра 8 «Геліантус» Грамота з географії  
  Бєлов Євген 8 «Геліантус» Грамота з хімії  
  Рудакевич Анастасія 8 «Геліантус» Грамота з географії  
  Заславна Анна 8 «Геліантус» Грамота з географії  
  Кулінченко Дар’я 8 «Геліантус» Грамота з географії  
  Савельєв Максим 9 «Геліантус» Грамота з географії  
  Петренко Максим 9 «Геліантус» Грамота з географії  
  Буряк Ростислав 9 «Геліантус» Грамота з географії  
  Заєць Євгенія 9 «Геліантус» Грамота з географії  
  Дяченко Дмитро 9 «Геліантус» Грамота з хімії  
  Артимко  Тетяна 2 Золотий колосок-2017  
  Борона Богдан 2 Золотий колосок-2017  
  Дмитренко Владислав 2 Золотий колосок-2017  
  Лисенко Юлія 2 Золотий колосок-2017  
  Нагорський Максим 2 Золотий колосок-2017  
  Недопас Анастасія 2 Золотий колосок-2017  
  Нонка Софія 2 Золотий колосок-2017  
  Савельєв Андрій 2 Золотий колосок-2017  
  Самборський Артем 2 Золотий колосок-2017  
  Ситник Світлана 2 Золотий колосок-2017  
  Фурман Ілля 2 Золотий колосок-2017  
  Хоменко Макар 2 Золотий колосок-2017  
  Щербак В’ячеслав 2 Золотий колосок-2017  
  Артеменко Софія 3 Золотий колосок-2017  
  Безсонна Поліна 3 Золотий колосок-2017  
  Дралов Андрій 3 Золотий колосок-2017  
  Кушнір Артем 4 Золотий колосок-2017  
  Нечаєва Поліна 3 Золотий колосок-2017  
  Рижкова Катерина 3 Золотий колосок-2017  
  Федун Валерія 3 Золотий колосок-2017  
  Хрипун Аліна 3 Золотий колосок-2017  
  Яненко Олеся 3 Золотий колосок-2017  
  Герасимов Михайло 2 Срібний [1] [3]  
  Луценко Вікторія 2 Срібний [1] [2]  
  Попова Єва 2 Срібний [3]  
  Хмара Ярослав 2 Срібний [1] [3]  
  Чернай Євген 2 Срібний [1]  
  Богайчук Яніна 3 Срібний [3]  
  Бойко Дарина 3 Срібний [1]  
  Больмот Анна 10 Срібний [2] [3]  
  Бондаренко Дарина 10 Срібний [2] [3]  
  Боярчук Ангеліна 3 Срібний [1]  
  Васильківський Олексій 11 Срібний [2]  
  Волошун Софія 4 Срібний [1] [3]  
  Гречана Тетяна 11 Срібний [2]  
  Дахно Артем 3 Срібний [1]  
  Зайченко А 5 Срібний [2]  
  Захарченко Валентин 5 Срібний [2]  
  Іллющенко Мар’яна 10 Срібний [2] [3]  
  Кікалов А 4 Срібний [1]  
  Коваленко Владислав 10 Срібний [2] [3]  
  Кожуховська Поліна 9 Срібний [2] [3]  
  Козубенко А 4 Срібний [1]  
  Козубенко Н 4 Срібний [1] [3]  
  Колесніченко В 3 Срібний [1]  
  Коломієць Д 3 Срібний [1] [3]  
  Кохан Ілля 11 Срібний [2]  
  Коцуконь Марія 11 Срібний [2] [3]  
  Крамаренко М 3 Срібний [1] [3]  
  Литовченко Є 10 Срібний [2] [3]  
  Мандрова Валентина 11 Срібний [2] [3]  
  Микитюк Д 3 Срібний [1]  
  Настенко Єлена 11 Срібний [2] [3]  
  Оверченко С 3 Срібний [1] [2]  
  Остапенко А 3 Срібний [1] [2]  
  Пітенко А 4 Срібний [1]  
  Пятун П 3 Срібний [1]  
  Рудяга Є 9 Срібний [2] [3]  
  Савчук К 9 Срібний [2] [3]  
  Сікачина К 3 Срібний [1]  
  Стешенко Марія 10 Срібний [2] [3]  
  Таран Оксана 10 Срібний [2] [3]  
  Ткаченко Ю 4 Срібний [1] [3]  
  Уколова О 4 Срібний [1] [3]  
  Филь Є 4 Срібний [1]  
  Черненко Олександра 11 Срібний [2]  
  Чурілова Анна 11 Срібний [2]  
  Шаповалов Г 3 Срібний [1] [3]  
  Шевченко О 3 Срібний [1]  
  Шпак Юрій 11 Срібний [2]  
  Яковлєв Кирил 3 Срібний [1]  
  Артеменко Софія 3 Золотий колосок-2018  
  Артимко Тетяна 2 Золотий колосок-2018  
  Бебик І 2 Золотий колосок-2018  
  Безсонна Поліна 3 Золотий колосок-2018  
  Богайчук Я 3 Золотий колосок-2018  
  Борболюк А 2 Золотий колосок-2018  
  Борона Богдан 2 Золотий колосок-2018  
  Боярчук Ангеліна 3 Золотий колосок-2018  
  Герасимов М 2 Золотий колосок-2018  
  Дахно А 3 Золотий колосок-2018  
  Дмитренко В 2 Золотий колосок-2018  
  Дралов А 3 Золотий колосок-2018  
  Колесник М 2 Золотий колосок-2018  
  Корнієнко С 2 Золотий колосок-2018  
  Лобенко  К 3 Золотий колосок-2018  
  Логвіненко К 2 Золотий колосок-2018  
  Луценко Вікторія 2 Золотий колосок-2018  
  Нагорський Максим 2 Золотий колосок-2018  
  Недопас 2 Золотий колосок-2018  
  Нонка Софія 2 Золотий колосок-2018  
  Олексієнко А 2 Золотий колосок-2018  
  Олійник Д 2 Золотий колосок-2018  
  Перехрест М 2 Золотий колосок-2018  
  Познанський Т 2 Золотий колосок-2018  
  Попова Єва 2 Золотий колосок-2018  
  Рижкова  К 3 Золотий колосок-2018  
  Савельєв Андрій 2 Золотий колосок-2018  
  Самборський А 2 Золотий колосок-2018  
  Ситник С 2 Золотий колосок-2018  
  Славіковська Д 2 Золотий колосок-2018  
  Славіковський А 2 Золотий колосок-2018  
  Федун В 4 Золотий колосок-2018  
  Фурман І 2 Золотий колосок-2018  
  Хоменко М 2 Золотий колосок-2018  
  Чуприна А 2 Золотий колосок-2018  
  Щербак В’ячеслав 2 Золотий колосок-2018  
  Яненко О 3 Золотий колосок-2018  
  Аносов М 2 Срібний [1]  [2] [3]  
  Бойко Д 3 Срібний [1] [3]  
  Голуб Р 4 Срібний [3]  
  Керекеша В 2 Срібний [2] [3]  
  Колесніченко В 3 Срібний [1]  
  Крамаренко М 3 Срібний [2] [3]  
  Кузьменко І 2 Срібний [3]  
  Кушнір А 4 Срібний [3]  
  Лисенко Юлія 2 Срібний [2] [3]  
  Нечаєва Поліна 3 Срібний [1] [3]  
  Нікулін М 3 Срібний [1] [3]  
  Оверченко С 3 Срібний [1]  
  Сідун Д 2 Срібний [2]  
  Ткаченко Ю 4 Срібний [1] [3]  
  Уколова О 4 Срібний [2] [3]  
  Филь Є 4 Срібний [1]  [2] [3]  
  Хмара Я 2 Срібний [1]  [2]  
  Буряк Ростислав 9 «Левеня-2018» відмінний  
  Михайленко Олександра 8 «Левеня-2018» відмінний  
  Михайленко В 8 «Левеня-2018» відмінний  
  П’ятун А 7 «Левеня-2018» відмінний  
  Бондаренко К 7 «Левеня-2018» відмінний  
  Радавець М 7 «Левеня-2018» відмінний  
  Маловічко Я 7 «Левеня-2018» відмінний  
  Васильєв Андрій 7 «Левеня-2018» відмінний  
  Савчук К 9 «Левеня-2018» відмінний  
  Галасун  Богдан 8 «Левеня-2018» добрий  
  Царь Богдан 8 «Левеня-2018» добрий  
  Настенко Єлена 11 «Левеня-2018» добрий  
  Кузьменко Анна 8 «Левеня-2018» добрий  
  Погонишева Аліса 8 «Левеня-2018» добрий  
  Кодола Денис 9 «Левеня-2018» добрий  
  Стоянов Микола 9 «Левеня-2018» добрий  
  Васильківський Олексій 11 «Левеня-2018» добрий  
  Борс В 9 «Левеня-2018» добрий  
  Дяченко Д 9 «Левеня-2018» добрий  
  Рєзнік Андрій 7 «Левеня-2018» добрий  
  Бойко Марія 9 «Левеня-2018» добрий  
  Аносова С 9 «Левеня-2018» добрий  
  Сухорукова А 9 «Левеня-2018» добрий  
  Максименко А 9 «Левеня-2018» добрий  
  Бублій Роман 9 «Левеня-2018» добрий  
  Корнійчук Анна 9 «Левеня-2018» добрий  
  Сизова Вікторія 9 «Левеня-2018» добрий  
  Кожуховська Поліна 9 «Левеня-2018» добрий  
  Міщенко Софія 9 «Лелека-2018» золото  
  Зарічанська Олена 9 «Лелека-2018» золото  
  Кулінченко Дар’я 8 «Лелека-2018» срібло  
  Уколов Віталій 9 «Лелека-2018» срібло  
  Горобець Сергій 9 «Лелека-2018» срібло  
  Заболотній Владлен 6 «Лелека-2018» бронза  
  Степчук Денис 6 «Лелека-2018» бронза  
  Теплова Анна 6 «Лелека-2018» бронза  
  Лєйкіна Єлизавета 8 «Лелека-2018» бронза  
  Стеценко Дмитро 8 «Лелека-2018» бронза  
  Сироткіна Євгенія 11 «Лелека-2018» бронза  
  Козаренко Віктор 11 «Лелека-2018» бронза  
         
Кількість призових місць        
Обласний рівень  
  Валявська Єлизавета 11 І місце на І етапі VІІІ Всеукраїнської науково-технічної виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»  
  Валявська Єлизавета 11 І місце (регіональний етап) Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Golden Byte» («Золотий Байт») (Номінація – «Junior competition»)  
  Далібожак Софія 10 ІІ місце олімпіада з історії  
  Далібожак Софія 10 ІІ місце олімпіада з біології  
  Хнейне Лучіяно 9 ІІ місце олімпіада з англійської мови  
  Нечаєва Юлія 10 ІІ місце олімпіада з правознавства  
  Хнейне Себастьян 11 ІІІ місце олімпіада з англійської мови  
  Касюкевічус  Валерія 11 ІІІ місце олімпіада з хімії  
  Демитдовський Артем 11 ІІІ місце олімпіада з інформаційних технологій  
  Савельєв Максим 9 ІІІ місце олімпіада з інформаційних технологій  
  Далібожак Софія 10 ІІІ місце олімпіада з української мови  
  Далібожак Софія 10 ІІІ місце олімпіада з німецької мови  
  Валявська Єлизавета 11 І м. МАН  з інформатики  
  Настенко Єлена 11 ІІІ м. МАН з медицини  
  Настенко Єлена 11 ІІІ м. МАН з інформатики  
  Григор’єв  Роман 11 ІІІ м. МАН біологія людини  
         
         
         
         
         
  Рєзнік Андрій 7 «Sunflower»-2017 Диплом І ступеня  
  Журавель Вероніка 7 «Sunflower»-2017 Диплом І ступеня  
  Зайченко Ангеліна 5 «Puzzle»  — І місце  
  Шпаченко Діана 5 «Puzzle»  — І місце  
  Кайнова Анастасія 5 «Puzzle»  — І місце  
  Забожан Поліна 5 «Puzzle»  — ІІ місце  
  Воронюк Олеся 5 «Puzzle»  — ІІ місце  
  Туманов Дмитро 5 «Puzzle»  — ІІ місце  
  Бугаєць Іванна 4 «Puzzle»  — ІІІ місце  
  Тішина Анастасія 7 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Білан Софія 7 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Корсакевич Артем 7 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Зарічанська Олена 9 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Міщенко Софія 9 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Мандибура Дмитро 9 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Вараксіна Вікторія 9 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Нікітченко Каріна 9 «Соняшник» диплом І ступеня  
  Клименко Роман 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Куценко Андрій 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Журавель Вероніка 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  П’ятун Анна 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Падун Дмитро 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Силка Аліна 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Юрченко Каріна 7 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Маліцька Вікторія 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Вельц Богдан 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Санжарівська Вікторія 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
   Клячко Андрій 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Брус Вадим 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
  Авраменко Ольга 9 «Соняшник» диплом ІІ ступеня  
     
  Прядільщіков Сергій 9 «Соняшник» диплом ІІІ ступеня  
  Погоріла Еліна 9 «Соняшник» диплом ІІІ ступеня  
  Завгородній Іван 11 «Соняшник» диплом ІІІ ступеня  
  Іщенко Ірина 11 «Соняшник» диплом ІІІ ступеня  
  Тимошенко Валерія 7 «Соняшник» диплом ІІІ ступеня  
  Боболюк Анна 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Логвіненко Кіріл 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Бобик Ілона 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Попова Єва 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Савельєв Андрій 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Борона Богдан 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Самборський Артем 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Артимко Тетяна 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Нонка Софія 2 Диплом переможця в початковій школі  
  Безсонна Поліна 3 Диплом переможця в початковій школі  
  Артеменко Софія 3 Диплом переможця в початковій школі  
  Яненко Олеся 3 Диплом переможця в початковій школі  
  Козубенко Анастасія 4 Диплом переможця в початковій школі  
  Уколова Олександра 4 Диплом переможця в початковій школі  
  Ткаченко Юрій 4 Диплом переможця в початковій школі  
  Козубенко Анна 4 Диплом переможця в початковій школі  
  Филь Євгеній 4 Диплом переможця в початковій школі  
Кількість призових місць        
Міський  рівень  
  Далібожак Софія 10 І місце конкурс П. Яцика  
  Артеменко Софія 3 ІІ місце конкурс П. Яцика  
  Романенко Марія 11 ІІІ місце конкурс П. Яцика  
  Далібожак Софія 10 ІІІ місце конкурс Т.Г. Шевченка  
  Теліга Владімір 9 І м. олімпіада з математики  
  Іллющенко Мар’яна 10 І м. олімпіада з математики  
  Васильєв Андрій 7 ІІІ м. олімпіада з математики  
  Мартовицький Максим 9 ІІІ м. олімпіада з математики  
  Подлєсний Микола 10 ІІІ м. олімпіада з математики  
  Валявська Єлизавета 11 ІІІ м. олімпіада з математики  
  Далібожак Софія 10 ІІІ м. олімпіада з  історії  
  Касюкевічус Валерія 11 ІІІ м. олімпіада з  історії  
  Васильєв Андрій 7 І м. олімпіада з біології  
  Далібожак Софія 10 І м. олімпіада з біології  
  Петренко Максим 9 ІІ м. олімпіада з біології  
  Касюкевічус Валерія 11 І м. олімпіада з хімії  
  Васильєв Андрій 7 І м. олімпіада з хімії  
  Рєзнік Андрій 7 ІІ м. олімпіада з хімії  
  Бублій Роман 9 ІІІ м. олімпіада з хімії  
  Новицький Андрій 11 ІІ м. олімпіада з географії  
  Далібожак Софія 10 ІІІ м. олімпіада з географії  
  Рєзнік Андрій 7 ІІІ м. олімпіада з географії  
  Теліга Владімір 9 ІІІ м. олімпіада з астрономії  
  Король Юрій 11 ІІІ м. олімпіада з астрономії  
  Хнейне Лучіяно 9 ІІ м. олімпіада з англ. мови  
  Хнейне Себастьян 11 ІІ м. олімпіада з англ. мови  
  Далібожак Софія 10 І м. олімпіада з нім мови  
  Демидовський Артем 11 І м. олімпіада з інф технол  
  Савельєв Максим 9 І м. олімпіада з інф технол  
  Васильєв Андрій 7 ІІ м. олімпіада з фізики  
  Теліга Владімір 9 ІІІ м. олімпіада з фізики  
  Цукров Артур 10 ІІ м. олімпіада з фізики  
  Марія Стешенко 10 ІІ м. олімпіада з фізики  
  Король Юрій 11 ІІІ м. олімпіада з фізики  
  Нікітченко Каріна 9 ІІ м. олімпіада з правознав  
  Демидовський Артем 11 ІІ м. олімпіада з правознав  
  Чурілова Анна 11 ІІІ м. олімпіада з правознав  
  Нечаєва Юлія 10 І м. олімпіада з правознав  
  Подлєсний Микола 10 ІІ м. олімпіада з правознав  
  Васильєв Андрій 7 ІІІ м. олімпіада з укр.. мови  
  Далібожак Софія 10 І м. олімпіада з укр. мови  
  Демидовський Артем 11 ІІ м. олімпіада з інформат.  
  Царь Богдан 8 ІІІ м. олімпіада з труд. навч.  
  Петренко Максим 9 ІІІ м. МАН заруб. літ  
  Харченко Наталія 11 ІІІ м. МАН укр..літ  
  Король Софія 11 ІІІ м. МАН з укр.. мови  
  Касюкевічус Валерія 11 І м. МАН історія  
  Бублій Роман 9 І м МАН всесв. історія  
  Демидовський Артем 11 І м. МАН правознавство  
  Демидовський Артем 11 ІІ м. МАН журналістика  
  Демидовський Артем   ІІІ м. МАН інформатика  
    11  
  Романенко Марія 11 ІІ м. МАН соціологія  
  Бублій Роман 9 ІІ м. МАН хімія  
  Настенко Єлєна 11 І м. МАН медицина  
  Настенко Єлєна 11 І м. МАН психологія  
  Настенко Єлєна 11 ІІ м. МАН інформатика  
  Нечипоренко Назар 10 ІІ м. МАН медицина  
  Хнейне Себастьян 11 ІІІм. МАН медицина  
  Коваленко Владислав 10 ІІ м. МАН валеологія  
  Григор’єв  Роман 11 І м. МАН біологія людини  
  Новицький Андрій 11 ІІ м. МАН  географія  
  Новицький Андрій 11 ІІ м. МАН економіка  
  Теліга Владімір 9 ІІ м. МАН   математика  
  Іллющенко Мар’яна 10 ІІІ м. МАН  математика  
  Цукров Артур 10 ІІ м. МАН  фізика  
  Горобець Сергій 9 ІІ м. МАН  фізика  
  Хнейне Себастьян 11 ІІ м. МАН  інформатика  
  Савельєв Максим 9 ІІІ м. МАН    
  Валявська Єлизавета 11 І м. МАН  
  Чернишова Анастасія 11 ІІІ м. МАН    
  Нікуліна Кіра 5 І м. «Патріот»  
  Хлівна Аліна 5 І м. «Патріот»  
  Романенко Марія 11 І м. «Патріот»  
  Заславна Анна 8 І м. «Патріот»  
  Кайнова Анастасія 5 ІІ м. «Патріот»  
  Зайченко Ангеліна 5 ІІІ м. «Патріот»  
  Сироткіна Євгенія 11 ІІ м. «Патріот»  
  Чумак Єлизавета 11 ІІ м. «Патріот»  
Кількість призових місць        

Спортивна сфера

Навчальний заклад №п/п П.І.П. Клас Результативність
    Міжнародний рівень  
1      
Кількість призових місць      
Всеукраїнський рівень  
1      
Кількість призових місць      
Обласний рівень  
1 Безсонна Поліна 3 ІІІ м. Обласна спартакіада з шахів
2 Збірна школи   ІІ м. Обласний чемпіонат з волейболу
Кількість призових місць 2    
Міський рівень  
  Теліга Владімір 9 І м. Міська спартакіада з шахів
  Безсонна Поліна 3 І м. Міська спартакіада з шахів
  Федун Валерія 3 ІІ м. Міська спартакіада з шахів
  Коман Софія 7 ІІІ м. Міська спартакіада з шахів
  Демиденко Дар’я 10 ІІ м. Міська спартакіада з шашок
  Теліга Владімір 9 І м. Першість м. Сміли з шахів 2017 року
  Федун Валерія 3 ІІІ м. Першість м. Сміли з шахів 2017 року
  Ситник Лілія 5 ІІ м. Першість м. Сміли з шахів 2017 року
  Збірна школи   Першість м. Сміли з волейболу
  Збірна школи   Першість м. Сміли з волейболу
  Уколов Віталій 9 ІІІ місце, Спортивна статуетка «Наймолод-шому гравцю» Відкритий чемпіонат м. Сміли  з волейболу «Патріоти Смілянщини – рідній Україні»
  Зажерило Дмитро 11 ІІІ місце, Відкритий чемпіонат м. Сміли  з волейболу «Патріоти Смілянщини – рідній Україні»
  Теліга Владімір 9 І місце Першість міста Сміли з шашок
  Рій «Сокіл» Збірна команда 8-10 класів І місце І тур (міський) Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Конкурс «Відун»
Кількість призових місць 14    

Творча сфера

Навчальний заклад №п/п П.І.П. Клас Результативність
    Міжнародний рівень
1 Артеменко Софія 3-А ІІ премія ХІV Міжнародного дитячого фестивалю «Світ талантів»
2 Больмот Анна 10 І місце, номінація «Малюнок» Всеукраїнський конкурс «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці
3 Вокальний ансамбль «Диво» Корнійчук Анна Погоріла Евеліна Бойко Марія Строгецька Ірина Солоха Таїсія     9 Диплом лауреата І ступеня Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм»
       
Кількість призових місць 7    
Всеукраїнський рівень
1 Воронюк Ярослава 1 Лауреат ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Золотий перетин Львова-2017» (номінація – розмовний жанр)
2 Воронюк Олеся 5 Лауреат ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Золотий перетин Львова-2017» (номінація – розмовний жанр)
3 Погоріла Еліна 9 І м. Всеукраїнський конкурс юних обдарувань (Кропивницький)
4 Бойко Марія 9 Лауреат ІІІ ступеня («В1» -14-15 років – сольний спів (джазовий вокал) Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»
5 Корнійчук Анна 9 Лауреат ІІІ ступеня («В1» -14-15 років – сольний спів (джазовий вокал) Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»
6 Кайнова Анастасія 5 диплом І ступеня ХVІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017»
7 Воронюк Олеся 5 диплом ІІ ступеня ХVІІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017»
8 Воронюк Олеся 5 І м. Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» (номінація «Декламування»)
Кількість призових місць 8    
Обласний рівень
1 Дацюк Карина 3 Гран-прі ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості» (декоративно-ужиткове мистецтво — квілінг)
       
Кількість призових місць 1    
Міський рівень
1 Погоріла Еліна 9 І місце Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
2 Хлівна Аліна 5 ІІ місце Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
3 Артеменко Софія   3 Диплом міського голови Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
4 Корнійчук Анна 9 Гран-прі Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
5 Оношенко Катерина 11 Диплом міського голови Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
6 Вокальний ансамбль «Диво» Корнійчук Анна Погоріла Евеліна Бойко Марія Строгецька Ірина Солоха Таїсія 9 ІІ м. Регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу патріотичної пісні «Об’єднані піснею»
7 Вокальний ансамбль «Диво» Корнійчук Анна Погоріла Евеліна Бойко Марія Строгецька Ірина Солоха Таїсія 9 І м. Міський молодіжний фестиваль «З Україною в серці» (номінація «Вокал»)
Кількість призових місць 15