Результативність участі учнів НВК «Лідер»
в олімпіадах та мовно-літературних конкурсах
у  2019-2020 н.р.
Прізвище, ім’я учня Предмет Клас/курс Місце Учитель, що підготував
 І етап ІІ етап ІІ етап
1.        Царь Богдан хімія ІІІ-С курс І ІІ Галета О.С.
2.        Петренко Максим хімія ІV- СГ курс ІІ ІІІ Галета О.С.
3.        Маловічко Яна англ. мова ІІ-Ф курс ІІ ІІІ Жаріна І.А.
4.        Павловська Тетяна біологія І-Б курс ІІ ІІІ Яковлєва І.О.
5.        Резнік Андрій біологія ІІ-М курс ІІ І Клименко Л.В.
6.        Резнік Андрій географія ІІ-М курс І ІІ Царь Т.М.
7.        Скорик Ганна екологія ІV- М курс ІІ ІІІ Цвященко П.К.
8.        Савельєв Максим інф. технол. ІV- СГ курс І ІІІ Кірієнко І.В.
9.        Васильєв Андрій історія ІІ-М курс І ІІІ Денщиков Ю.В.
10.    Резнік Андрій історія ІІ-М курс ІІ І ІІ Денщиков Ю.В.
11.    Ковтун Анна історія ІІІ- М курс І ІІ Царенко О.А.
12.    Санжарівська Вікторія історія ІV- СГ курс ІІ І ІІІ Денщиков Ю.В.
13.    Теліга Владімір математика ІV-М курс І І ІІ Осадча Р.В.
14.    Косенко Альона математика ІV-М курс ІІ ІІ Осадча Р.В.
15.    Васильєв Андрій право ІІ-М курс І ІІ Денщиков Ю.В.
16.    Резнік Андрій право ІІ-М курс ІІ І ІІ Денщиков Ю.В.
17.    Ковтун Анна право ІІІ- М курс І І ІІІ Царенко О.А.
18.    Авраменко Ольга право ІV- СГ курс І ІІ Денщиков Ю.В.
19.    Васильєв Андрій укр.мова

та літ.

ІІ-М курс І ІІІ Лузан Н.О.
20.    Тимошенко Ярослава укр.мова

та літ.

ІІ-М курс ІІ І ІІІ Лузан Н.О.
21.    Симеренко Аліна укр.мова

та літ.

ІІІ- С курс І ІІІ Галущенко Т.В.
22.    Азаров Олександр фізика 7-В І І Миколенко Л.І.
23.    Стеблина Назар фізика ІІ-М курс І ІІІ Миколенко Л.І.
24.    Теліга Владімір фізика ІV-М курс І І ІІІ Волошина М.С.
25.    Маляренко Андрій трудове навч. ІІ-Б курс І ІІІ Волошун О.І.
26.    Карєва Надія трудове навч. ІІ-Ф курс І ІІІ Волошун Н.В.
І 9
ІІ 6 3
ІІІ 11 4
1.                    Артеменко Софія Конкурс Шевченка 5-А І ІІ Береговенко Т.В.
2.                    Зайченко Ангеліна 7-А І ІІІ Галущенко Т.В.
3.                    Симеренко Аліна ІІІ-С курс ІІ ІІІ Галущенко  Т.В.
4.                    Нонка Софія Сергіївна Конкурс Яцика

Конкурс Яцика

4-А І ІІ Левченко О.О.
5.                    Артеменко Софія Олександрівна 5-А ІІ І І Береговенко Т.В.
6.                    Зайченко Ангеліна Сергіївна 7-А І ІІ Галущенко Т.В.
7.                    Тимошенко Ярослава Ігорівна ІІ-М курс І ІІІ Лісова С.І.
8.                    Симиренко Аліна Володимирівна ІІІ- С курс І ІІІ Галущенко Т.В.
І 1 1
ІІ 3
ІІІ 4

 


Результативність участі лідерців
у олімпіадах у 2018-2019 н.р.
Предмет / переможець Клас/курс Місце

на міській олімпіаді

Місце

на обласній олімпіаді

Вчитель, що підготував переможця
  ІСТОРІЯ
Васильєв Андрій 8(І-М) ІІІ Денщиков Ю.В.
Валова Анастасія 9 (ІІ-М) ІІІ Царенко О.А.
Бублій Роман 10(ІІІ-СГ) ІІІ Денщиков Ю.В.
Далібожак Софія 11 ІІ Денщиков Ю.В.
  ХІМІЯ
Свєтік Софі 7-А ІІ Галактіонова Н.В.
Васильєв Андрій І-М (8) ІІІ ІІІ Галета О.С.
Скорик Ганна ІІІ-М ІІ Хуртенко Л.О.
Стоянов Микола ІІІ-Б ІІІ Галактіонова Н.В.
Ковальчук Дмитро 11 ІІІ Галета О.С.
  ПРАВОЗНАВСТВО
Ковтун Анна 9 (ІІ-Б курс) ІІ ІІ Царенко О.А.
Коноваленко Марія 9 ІІІ Денщиков Ю.В.
Нікітченко Каріна 10 (ІІІ-М) ІІІ Царенко О.А.
Нечаєва Юлія 11 ІІІ Денщиков Ю.В.
  АНГЛІЙСЬКА МОВА
Маловічко Яніна І-Ф (8) ІІ Жаріна І.А.
Тимошенко Ярослава І-М (8) ІІ Шевченко Л.В.
Хнейне Лучіяно ІІІ-М ІІ Ярмиш Т.Є.
Далібожак Софія 11 І ІІ Рибаченко О.В.
  ГЕОГРАФІЯ
Васильєв Андрій І-М (8) ІІ Царь Т.М.
Далібожак Софія 11 ІІ Царь Т.М.
  БІОЛОГІЯ
Васильєв Андрій І-М (8 кл) І Клименко Л.В.
Петренко Максим ІІІ-СГ (10кл) ІІІ Яковлєва І.О.
Далібожак Софія 11 кл ІІ Яковлєва І.О.
  ФІЗИКА
Васильєв Андрій І-М (8) ІІІ Миколенко Л.І.
Стеблина Назар 8 (І-М) ІІІ Миколенко Л.І.
Ковтун Анна ІІ-М (9) ІІІ Волошина М.С.
Теліга Владімір ІІІ-М (10) І Волошина М.С.
Товстоноженко Михайло 11 І Миколенко Л.І.
Цукров Артур 11 ІІ Миколенко Л.І.
  МАТЕМАТИКА
Васильєв Андрій І-М (8) ІІ Бондаренко Н.Ю.
Рєзнік Андрій І-М (8) ІІІ Бондаренко Н.Ю.
Теліга Владімір ІІІ-М (10) І ІІІ Осадча Р.В.
Іллющенко Мар’яна ІV-М (11) ІІ Осадча Р.В.
Подлєсний Микола ІV-М (11) І Осадча Р.В.
  УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
Тимошенко Ярослава І-М (8) ІІІ Лузан Н.О.
Скорик Ганна ІІІ-М (10) І ІІІ Лісова С.І.
  ЕКОЛОГІЯ
Скорик  Ганна ІІІ-М (10) ІІІ Цвященко П.К.
Авраменко Ольга ІІІ-СГ (10) ІІ Яковлєва І.О.
Далібожак Софія 11 ІІ Яковлєва І.О.
  ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
Царь  Богдан 9 ІІ Волошун О.І.
Шелудько Надія ІІ-М ІІІ Волошун Н.В.

Результативність участі учнів НВК «Лідер»
у ІІ та ІІІ етапах олімпіад з базових дисциплін
у  2017-2018 н.р.
 

№з/п

 

Прізвище, ім’я та по батькові учня

 

Предмет

курс міська обласна  

Вчитель

1.        Далібожак Софія Іванівна К. Шевченка 10 ІІІ Приходькіна К.І.
2.        Артеменко Софія Олександрівна К. Яцика ІІ Литвин О.В.
3.        Далібожак Софія Іванівна К. Яцика 10 І Приходькіна К.І.
4.        Романенко Марія Олексіївна К. Яцика 11 ІІІ Галущенко Т.В.
5.        Васил’єв Андрій Юрійович математика 7 ІІІ Бондаренко Н.Ю.
6.        Теліга Владімір Владиславович математика 9 І Осадча Р.В.
7.        Мартовицький Максим Павлович математика 9 ІІІ Осадча Р.В.
8.        Іллющенко Мар’яна Волод- рівна математика 10 І Осадча Р.В.
9.        Подлєсний Микола Олексан- вич математика 10 ІІІ Осадча Р.В.
10.    Валявська Єлизавета Русланівна математика 11 ІІІ Осадча Р.В.
11.    Далібожак Софія Іванівна історія 10 ІІІ ІІ Денщиков Ю.В.
12.    Касюкевічус Валерія Ігорівна історія 11 ІІІ Царенко О.А.
13.    Васильєв Андрій Юрійович біологія І Клименко Л.В.
14.    Петренко Максим Володимир-ич біологія 9 ІІ Яковлєва І.О.
15.    Далібожак Софія Іванівна біологія 10 І ІІ Яковлєва І.О.
16.    Васильєв Андрій Юрійович хімія І Галета О.С.
17.    Рєзнік Андрій Андрійович хімія ІІ Галета О.С.
18.    Бублій РоманІгорович хімія ІІІ Галета О.С.
19.    Касюкевічус  Валерія Ігорівна хімія ІVБ І ІІІ Чайченко-Михлик Л.М.
20.    Рєзнік Андрій Андрйович географія ІІІ Царь Т.М.
21.    Далібожак Софія Іванівна географія ІІІМ ІІІ Царь Т.М.
22.    Новицький Андрій Сергійович географія 11 ІІ Царь Т.М.
23.    Теліга Владімір Владиславович астрономія ІІМ ІІІ Волошина М.С.
24.    Король Юрій Андрійович астрономія 11М ІІІ Волошина М.С.
25.    Хнейне Лучіяно англ. мова ІІ ІІ Шевченко Л.В.
26.    Хнейне Себастьян Джозеф англ. мова 11 ІІ ІІІ Шевченко Л.В.
27.    Далібожак Софія Іванівна нім.мова 10 І ІІІ Самчук К.В.
28.    Демидовський Артем Вікторович інф технології 11 І ІІІ Кірієнко І.В.
29.    Савельєв Максим Володимирович інф технології І ІІІ Кірієнко І.В.
30.    Васильєв Андрій Юрійович фізика ІІ Миколенко Л.І.
31.    Теліга Владімір Владиславович фізика ІІІ Волошина М.С.
32.    Цукров Артур фізика 10М ІІ Волошина М.С.
33.    Марія Стешенко фізика 10М ІІ Волошина М.С.
34.    Король Юрій Андрійович фізика 11М ІІІ Волошина М.С.
35.    Нікітченко Каріна Олегівна правознавство 9 ІІ Царенко О.А.
36.    Демидовський Артем Вікторович правознавство 11 ІІ Денщиков Ю.В.
37.    Чурілова Анна Сергіївна правознавство 11V ІІІ Денщиков Ю.В.
38.    Нечаєва Юлія Олександрівна правознавство 10 І ІІ Денщиков Ю.В.
39.    Подлєсний Микола Олександ-вич правознавство 10 ІІІ Царенко О.А.
40.    Васильєв Андрій Юрійович Укр. мова, літ ІІІ Лузан Н.О.