Склад методичних об’єднань

1.Учителів української мови та літератури:

1. Береговенко Тетяна Володимирівна – керівник;
2. Лісова Світлана Іванівна.
3. Галущенко Тетяна Вікторівна
4. Грищенко Павло Іванович
5. Лузан Наталія Олександрівна
6. Приходькіна Катерина Іванівна

2. Учителів іноземної мови:

1. Рибаченко Олена Валентинівна, учитель іноземної мови – керівник;
2. Жаріна Ірина Анатоліївна
3. Кисленко Тетяна Георгіївна
4. Реез Наталія Олександрівна
5. Роговець Олена Іванівна
6. Самчук Ксенія Василівна
7. Ярмиш Тетяна Євгеніївна

3. Учителів історії та правознавства

1. Денщиков Юрій Вікторович – керівник;
2. Новочуб Людмила Василівна
3. Царенко Ольга Анатоліївна

4. Вчителів природничих дисциплін.

1. Цвященко Петро Карпович, учитель біології – керівник;
2. Галактіонова Наталія Василівна, учитель хімії
3. Галета Оксана Сергіївна, учитель хімії
4. Гнідая Софія Анатоліївна, учитель фізики
5. Клименко Людмила Валентинівна, учитель біології
6. Миколенко Людмила Іванівна, учитель фізики
7. Хуртенко Леся Олексіївна, учитель хімії
8. Царь Тетяна Михайлівна – учитель географії
9. Яковлєва Ірина Олександрівна, учитель біології

5. Вчителів математики, економіки та інформатики

1. Осадча Раїса Володимирівна, учитель математики – керівник;
2. Битько Юлія Вікторівна, учитель економіки
3. Бондаренко Наталія Юріївна, учитель математики
4. Бондаренко Оксана Вікторівна, учитель інформатики
5. Кірієнко Інна Вікторівна, учитель інформатики
6. Ковтун Лариса Георгіївна, учитель математики, економіки, курсу «Фінансова грамотність»
7. Козирєва Олена Абдулрахманівна, учитель математики
8. Коломиза Наталія Миколаївна, учитель математики

6. Вчителів художньо-естетичного циклу (зарубіжної літератури, мистецтва, музики, малювання, трудового навчання та технологій)

1. Цукрова Олена Леонідівна – учитель зарубіжної літератури – керівник;
2. Битько Юлія Вікторівна – учитель зарубіжної літератури
3. Волошун Наталія Юріївна – учитель трудового навчання
4. Волошун Олексій Іванович – учитель трудового навчання
5. Діденко Олена Олексіївна – учитель зарубіжної літератури
6. Михальченко Ольга Петрівна – учитель музики, мистецтва

7. Учителів фізичної культури, предметів «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я»

1. Коротич Ірина Олександрівна – учитель фізичного виховання – керівник
2. Завгородній Павло Олексійович, учитель «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я»
3. Клименко Людмила Валентинівна, учитель МСП, «Основи здоров’я»
4. Хоменчук Андрій Володимирович, учитель фізичного виховання
5. Шинкаренко Любов Іллівна, учитель фізичного виховання
6. Щербаков Сергій Георгійович, учитель «Захист Вітчизни»

8. Методичне об’єднання учителів початкової школи

1. Григор Світлана Владиславівна – керівник
2. Артеменко Світлана Юріївна
3. Карчевська Алла Анатоліївна
4. Коваленко Тетяна Віталіївна
5. Корсакевич Світлана Юріївна
6. Левченко Олена Олександрівна
7. Литвин Ольга Володимирівна
8. Мельник Наталія Василівна
9. Стеценко Ірина Леонідівна

9. Методичне об’єднання класних керівників 5-11 кл. (керівник Лісова С.І.)

1. Діденко Олена Олексіївна – класний керівник
2. Битько Юлія Вікторівна – класний керівник
3. Галущенко Тетяна Вікторівна – класний керівник 6-А класу
4. Кірієнко Інна Вікторівна – класний керівник 6-Б класу
5. Бондаренко Наталія Юріївна – класний керівник 6-В класу
6. Яковлєва Ірина Олександрівна – класний керівник 7-А класу
7. Роговець Олена Іванівна – класний керівник 7-Б класу
8. Шевченко Лариса Володимирівна – класний керівник І-М курсу
9. Царь Тетяна Михайлівна – класний керівник І-СГ курсу
10. Галета Оксана Сергіївна – класний керівник І-Б курсу
11. Новочуб Людмила Василівна – класний керівник 9 класу
12. Береговенко Тетяна Володимирівна – класний керівник ІІ-М курсу
13. Михальченко Ольга Петрівна – класний керівник ІІІ-СГ курсу
14. Ковтун Лариса Георгіївна – класний керівник ІІІ – Б курсу
15. Осадча Раїса Володимирівна – класний керівник ІІІ – М курсу
16. Козирєва Олена Абдулрахманівна – класний керівник 11 класу
17. Царенко Ольга Анатоліївна – класний керівник ІV-М курсу

 

Склад творчої групи
«STEAM-драйвер розвитку в учнів ключових компетентностей
і навичок ХХІ століття»

Коломиза Наталія Миколаївна — керівник групи, вчитель математики
Артеменко Світлана Юріївна – вчитель початкових класів;
Бондаренко Оксана Вікторівна – вчитель інформатики;
Битько Юлія Вікторівна – вчитель зарубіжної літератури, економіки та фінансової грамотності;
Волошун Наталія Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці;
Волошун Олексій Іванович – вчитель трудового навчання;
Галущенко Тетяна Вікторівна – вчитель української мови та літератури;
Гнідая Софія Анатоліївна – директор, вчитель фізики;
Денщиков Юрій Вікторович – вчитель історії та права;
Кисленко Тетяна Георгіївна – вчитель іноземних мов;
Приходькіна Катерина Іванівна – вчитель української мови та літератури;
Рибаченко Олена Валентинівна – вчитель іноземних мов;
Реез Наталія Олександрівна – вчитель іноземних мов;
Хоменчук Андрій Володимирович – вчитель фізичної культури;
Цвященко Петро Карпович – вчитель біології;
Шевченко Лариса Володимирівна – вчитель англійської мови;
Плотнікова Олена Володимирівна – завідувач бібліотекою.

Склад творчої групи
з питань гуманної педагогіки

Галета Оксана Сергіївна – учитель хімії, керівник групи
Волошун Наталія Володимирівна – вчитель обслуговуючої праці;
Клименко Людмила Валентинівна – учитель біології, «основ здоров’я»;
Литвин Ольга Володимирівна – вчитель початкових класів
Лузан Наталія Олександрівна – вчитель української мови та літератури;
Приходькіна Катерина Іванівна – вчитель української мови та літератури;
Роговець Олена Іванівна – учитель англійської мови