Кожного  навчального  року  розпочинаються з Кубку  міста з  футболу на  приз «Шкіряний  м’яч».  В цьому  році всі  три  вікові  групи  були результативними. Та  отримали  призові   місця  та  були  нагороджені  шикарними  кубками. Найкращими  стали  найменша збірна команда  з 4-х та  5-х  класів. Вони  тали  переможцями та  отримали   кубок  за  перше  місце. Капітаном  команди та  був учень  5-а  класу  Шаповалов Григорій. Найкращими  гравцями були  крім  капітана: учні 5-а класу – Яковлєв  Кирил,  Пятун Павло та Шевченко Віталій. Середня  група  з  6-х  класів  виборола  почесне  ТРЕТЄ   місце. Капітаном  команди  був Аносов   Кирил 6-б та  гарно  проявили  себе  на  полі: Куртасанов  Данило  з 6-б класу, Аскаров  Данило- 6-б, Жданов  Максим та  Жданов  Ілля – учні 6-б класу.  Старша  група з  7-х  класів виборола почесне  друге  місце і також  отримала  гарний  кубок. Капітаном команди був  Прудніков Антон з  7-а  класу. Найкращим  чином  проявили себе: Азаров Олександр-7-в клас, Гречаний Іван-7-в клас, Черняк Давід –  7-в клас, Михайленко  Артем-7в та Ветрищ Володимир  – 7-б  клас.

У  Спартакіаді  школярів   з  шахів наша   команда   традиційно   посідає  ПЕРШЕ місце.  Серед  дівчаток ПЕРШУ  сходинку  виборола  учениця  5-а  класу- Безсонна  Поліна, а  серед хлопців  перше  місце учень 2-а класу  Яненко  Денис.  На  обласних  змаганнях  наша  Безсонна  Поліна   виборола   ПЕРШЕ  місце.

У  смілянському  турнірі  з  шашок  наша  команда  виборола  також ПЕРШЕ  місце завдяки учениці 4-а  класу  – Борболюк Анни та    серед  юнаків ПЕРШЕ місце   було  в  учня ІV-м  курсу – Теліги Владіміра. Учень 7-А класу Мандров Анатолій виборов ІІІ місце в змаганнях з настільного тенісу.

Смілянській турнір  з  волейболу  приніс  нам   перше  місце  у  дівчаток та  друге  місце  у  юнаків. Капітанами команд були учениця 11-го  класу  Єфімчук  Марія у  дівчаток та  учень  ІІІ-с  курсу   Шаповалов  Володимир  у  юнаків. Також  наша збірна  дівчаток  виборола  ПЕРШЕ  місце на  регіональних  обласних  змаганнях (вперше за 12 років!!!) та   повинна  була  брати  участь  у  змаганнях у Черкасах. Але  завадив  нам    карантин.

Найрезультативнішими у  волейболі крім  капітанів були: учениці ІІІ-с  курсу Нероба  Софія та  Ірина Стахурська, Ткаченко Марія- ІІ-м курс, учениці 7-б класу Лобанова  Софія  та  Даша Трубіна. Серед юнаків: Шаповалов Володимир  та  Бєлов Євген,  учні ІІІ-с курсу, Уколов Віталій – ІV-м курс та  інші.

Кожного   календарного   року підводять  підсумки Спартакіади  школярів. Наш  колектив  фізичної культури підвищив  свій  рівень  досягнень  з   другого місця (за 2018 рік) на   ПЕРШУ сходинку (відповідно  за  2019 рік).

ІІ семестр розпочався зі   ПЕРШОСТІ   міста  з  баскетболу  та став   дуже  вдалим  для  нашої  збірної  команди  дівчаток .  Вони  знову , як  і  в  минулому  році,  вибороли  ПЕРШЕ  місце у  Смілі. Також  ПЕРШЕ  місце вибороли вони й  у  зональній  першості та  мали  можливість  представляти  збірну  команду  у Черкасах  на  обласному  рівні. Але  карантин знову завадив  проявити себе  на  обласному  рівні.

Найкращою  з  дівчаток  була,  звичайно, наш  капітан  команди –  учениця   ІV-м  курсу Косенко  Альона. Вона  була  найрезультативнішою серед   усіх  учасників команд.

Також  достойно  виступали  учениці  ІІ-м  курсу:  Ткаченко  Марія, Силка  Аліна,  Єлісеєва  Ліза, учениця ІІІ-м курсу Пастушенко  Даша та  Громко  Катерина  ІV-б курсу,  а  також  Нікітченко  Даша ІІ –ф курс та  Борщ  Ліза ІІ-ф курс .

Всі  учні – призери  були   достойно  нагороджені  грамотами  та  медалями.

А своєю підготовкою вони завдячують нашим вчителям фізичної культури Хоменчуку А.В., Коротич І.О. та Шинкаренко Л.І. Фізкульт – Ура!

Категорії: Спорт